co nabízím

Webové stránky

Jestliže hledáte experta v tvorbě webových stránek, jste tu správně! Mé hlavní profesní zaměření jsou právě webové prezentace a stránky. Nejčastějším typem realizovaných zakázek jsou stránky napojené na redakční systém Wordpress a redesign starých stránek, což nejčastěji obnáší návrh nového designu, nasazení redakčního systému, implementaci nového designu a následnou dlouhodobou spolupráci, správu a údržbu daného webu.

Mezi mé další typy zakázek patří specifické úpravy buď existujících nebo nových stránek a systémů, včetně programování statických webových stránek, tzn. čistým ručním kódem bez redakčního systému, vývoj e-shopových řešení v kombinaci Wordpress a WooCommerce (případně Prestashop) a tvorba redakčních systémů na míru zákazníkovi. Pro usnadnění výběru té správně služby je dále na stránce vytvořen rychlý rozhodovací strom, který vás provede mapou mých služeb a pomůže Vám vybrat to, na čem vám záleží.

O mé kvalitě se můžete přesvědčit na stránce s ukázkou mých posledních realizovaných projektů a na stránce se zákaznickými referencemi. Celou práci si zakládám na nejdůležitějším základním kamenu - komunikaci se zákazníkem. Zákazník je v mém případě vždy informován o aktuálním stavu projektu, a tím je součástí vývoje. Ve velkém množství případů jsem během prototypování stránek navrhl klientovi lepší možnost / funkci / prvek, který byl ve výsledku schválen a zakomponován do finální verze projektu.

rychlý rozhodovací strom

Vyberte si z mých služeb

Jaký je postup aneb ...

Jak nejčastěji probíhá spolupráce?

1.

První schůzka

Poznáme se - osobní schůzka / elektronicky. Zjistím, jak jsou na tom aktuální stránky a provedu analýzu potřeb - co od nich očekáváte a jaké jsou hlavní požadavky. Zjistíte, jak pracuji a jaké budou další kroky. Sdělím časové a cenové odhady.
2.

Návrh řešení

Provedu analýza projektu a vytvořím projektovou dokumentaci. Připravím návrh řešení a zašlu 3 návrhy na možný design dle potřeb a požadavků.
3.

Implementace

Po odsouhlasení návrhu provedu nasazení redakčního systému, vytvořím strukturu stránek a designu, naplním základním obsahem.
4.

Prototyp

Představím prototyp nových stránek, doladíme detaily a upřesnění.
5.

Realizace

Provedu dokončení úprav, realizuji detaily z předchozí iterace a představím uživatelské rozhraní (u redakčních systémů).
6.

Optimalizace

Provedu základní SEO optimalizaci on-page faktorů, otestuji responzivní verzi, otestuji základní přístupnost, zabezpečím stránky a otestuji rychlost stránek.
7.

Dokončení

Spustíme webové stránky, předám finální report a doporučení pro budoucí vývoj.
technologie

S čím pracuji

Wordpress
Woocommerce
Prestashop
Bootstrap
PHP
jQuery
MySQL
CSS
Javascript
HTML
Figma
Adobe Package
Máte zájem či otázky?

Neváhejte mě kontaktovat